Śledź mnie

Poznajmy się!

Nazywam się Dorota Sojecka i jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka i planowanie żywienia oraz Psychodietetyka w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu dietetyki, psychodietetyki, pracy z emocjami oraz psychologii i stale poszerzam swoją wiedzę na specjalistycznych warsztatach i szkoleniach.

Łączę 20-letnie doświadczenie pracy w korporacji z empatią i umiejętnością słuchania. Od wielu lat fascynuje mnie rozwój oraz sięganie po różne działania i doświadczenia. W tradycyjnym ujęciu zawodowym jestem konsultantem żywieniowym, psychodietetykiem, menagerem, przedsiębiorcą.

Ze względu na to, że sama przeszłam długą drogę pełną zmian, dziś wspieram innych w ich transformacjach. Wiem, z czego warto czerpać, gdzie szukać swojej wewnętrznej mocy i z jakich zasobów uczynić najlepsze narzędzia wsparcia. Moją pasją jest praca ze zmianą, pokonywaniem oporów oraz barier przed kreowaniem zdrowego życia w zgodzie ze sobą.

Podczas indywidualnych konsultacji wyjaśniam, jaki wpływ na samopoczucie i dobrostan ma racjonalne odżywianie i zdrowy styl życia oraz motywuję do zmian – pomagam wyznaczyć realne cele i małymi krokami do nich dążyć.

Dorota Sojecka

Zdrowy styl życia to dla mnie:

  • Wybór odpowiednich, dobrej jakości produktów spożywczych, z których komponuję zbilansowane posiłki

  • Umiarkowana aktywność fizyczna wpleciona w codzienne życie

  • Czas spędzony na łonie natury

  • Odpoczynek i regeneracja

  • Utrzymanie rytmu dobowego (rytm dnia i nocy)

  • Pozytywne relacje z bliskimi oraz otaczającymi mnie ludźmi

  • Regulacja emocji poprzez zastosowanie odpowiednich technik

Certyfikaty:

Szkolenie - Budowanie odporności PsychicznejDyplom z uczelniDyplom TSRDyplom_Terapia schematówMagdalena Hajkiewicz - 04.2024Firma Pomagaj skutecznie 04.2024